Šatní skříň RUBI

Minimální cena

39 600,- Kč

Dominantní součástí šatní skříně jsou masivní přední dveře kombinované s bílým sklem.
Dveře jsou zavěšeny na posuvném kování , které zabezpečuje bezchybný pohyb jednotlivých křídel , včetně aretace v mezních polohách. Členění a výplně jednotlivých křídel závisí výhradně na fantazii zákazníka. Zásuvky šatních skříní jsou osazeny plnovýsuvnými pojezdy s technologií TIP-ON. Šatní skříně této řady jsou charakteristické vysokou precizností zpracování korpusu , který je zhotoven z podýhovaného materiálu namořeného v identickém odstínu jako postel.

Charakteristika:

skříně jsou dostupné ve standardních šířkách
viz.schémata , na přání i libovolný rozměr
výška skříní až 250cm
hloubka skříní 65 cm
vnější rozměry skříní viz.prostorové schéma
možnost individuálních úprav
vyrobeno z masivu a podýhovaného materiálu
nabídka dřevin a barev moření viz.vzorník
povrchová úprava:
kvalitní PUR lak ,pro alergiky též možno vosk nebo olej

Konstrukční řešení:

skříně jsou dodávány v demontu
vybava-police ,tyče a zásuvky
zásuvky plnovýsuv-TIP-ON
výplně dveří-zrcadlo nebo LAKOBEL
tuhá konstrukce korpusu pomocí trapézových spojů

Prostorové schéma – šatní skříně Rubi

Schema skříně Rubi

Ceny:

Komentáře (Přidat nejprve)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zeptejte se o produktu

Do toho, ptejte se nás! řekneme a vysvětlíme vše o pohodlí, zdravém spánku a odpočinku.

 • Pokud posíláte osobní údaje do Gello matrace-postele v souladu s čl. 13 Všeobecného nařízení o ochraně osobních údajů ze dne 27.dubna 2016 (zákon EU L 119 ze dne 4.5.2016), dovolujeme si Vás informovat, že:
  1) správcem vašich osobních údajů je Mariola Skalická, Gello, se sídlem Herrmannova 327, Staré Město, 460 01 Liberec, e-mail: info@gello.cz
  2) osobní údaje budou zpracovávány pouze pro určené účely a nebudou zpracovány v rozporu s těmito účely
  3) osobní údaje jsou uchovávány po dobu nejdéle k určenému účelu nebo po dobu uvedenou v odstavci samostatné předpisy
  4) máte právo na přístup k Vaším údajům a možnost požadovat opravu nepřesných osobních údajů, právo smazat, právo omezit zpracování, právo kdykoliv odvolat souhlas, právo na předávání údajů, aniž by to mělo vliv na zákonnost zpracování.
  5) máte právo podat stížnost Úřadu na ochranu osobních údajů, pokud se domníváte, že jsou porušeny ustanovení právních předpisů na ochranu osobních údajů.
  Tyto informace jsou pouze informativní.

 • Značka Gello vznikla semknutím dobrých kamarádů a nadšenců, kteří se rozhodli šířit svůj zápal a znalosti v oblasti pohodlného a regeneračního spánku. Jsme odborníky na dokonalý spánek a jako jedni z mála v Liberci Vám dokážeme poradit s výběrem krásné postele a vhodné matrace pro Váš zdravý spánek. Navrhneme a zařídíme Vaši ložnici hezkým, ale také funkčním nábytkem. Zákazník a jeho přání jsou pro nás na prvním místě, a proto vítáme kontakt s každým z Vás. Obsloužíme Vás tak, jak bychom si sami přáli být obslouženi. Jsme ambiciózní tým, rutina do našeho slovníku nepatří. Soustředíme se na spolupráci se špičkovými výrobci, kteří nabízejí prvotřídní kvalitu a top kolekce nábytku a matrací odpovídající představám Vás, našich zákazníků.