PADOVA

Minimální cena

15900 Kč

Záruka: 5 let

Výrobce: Kretschmar pro Gello

Matrace Gello Padova je velmi měkká a pružná. Horní vrstva matrace je vyrobena z měkkého a prodyšného latexu Talalay. Jádro matrace obsahuje latex z přírodní pryskyřice kaučukového dřeva (100%) vyrobený technologií Talalay.  Ve spojení s vysoko elastickou pěnou dvou tuhostí vytvoří perfektní místo nejen pro spánek, ale i pro regeneraci po namáhavých výkonech. Jádro matrace se kromě latexu Talalay uprostřed skládá z 10 centimetrové vrstvy měkké, vysoko elastické pěny a spodní 5 centimetrové, speciálně tvrzené vysoko elastické pěny.

Podrobné údaje: Latex použitý na stavbu matrace, vyrobený ze 100% přírodního latexu Talalay, je dokonalou oporu pro každou část těla. Přírodní latex Vita Talalay® splňuje požadavky na výrobky 1.třídy Oeko-Tex® Standard 100, což znamená, že splňuje ekologické požadavky dětských výrobků. Další výhodou latexových  matrací je, že jsou  šetrné k životnímu prostředí. Zvláštní výrobní proces zajišťuje, že je zcela bez petrochemických látek. Přírodní latex Vita Talalay® je certifikován Cradle-to-Cradle Gold, což potvrzuje, že je to extrémně zdravý a hygienický výrobek.

 

Celková výška matrace je 20 cm.

Potahy: matrace Gello jsou dostupné v různých potazích, které lze sundat, je možné prát na 60 stupňů.

Pozor:  Možnost objednat matrace o libovolné velikosti

Ceny:

 Verze   80x200   90x200   100x200   120x200    140x200   160x200   180x200   200x200
Potah Skupina 1 15900 16490 19500 23890 24590 28550 32050  
                 
                 

 

Může vás také zajímat

Komentáře (Přidat nejprve)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zeptejte se o produktu

Do toho, ptejte se nás! řekneme a vysvětlíme vše o pohodlí, zdravém spánku a odpočinku.

 • Pokud posíláte osobní údaje do Gello matrace-postele v souladu s čl. 13 Všeobecného nařízení o ochraně osobních údajů ze dne 27.dubna 2016 (zákon EU L 119 ze dne 4.5.2016), dovolujeme si Vás informovat, že:
  1) správcem vašich osobních údajů je Mariola Skalická, Gello, se sídlem Herrmannova 327, Staré Město, 460 01 Liberec, e-mail: info@gello.cz
  2) osobní údaje budou zpracovávány pouze pro určené účely a nebudou zpracovány v rozporu s těmito účely
  3) osobní údaje jsou uchovávány po dobu nejdéle k určenému účelu nebo po dobu uvedenou v odstavci samostatné předpisy
  4) máte právo na přístup k Vaším údajům a možnost požadovat opravu nepřesných osobních údajů, právo smazat, právo omezit zpracování, právo kdykoliv odvolat souhlas, právo na předávání údajů, aniž by to mělo vliv na zákonnost zpracování.
  5) máte právo podat stížnost Úřadu na ochranu osobních údajů, pokud se domníváte, že jsou porušeny ustanovení právních předpisů na ochranu osobních údajů.
  Tyto informace jsou pouze informativní.

 • Značka Gello vznikla semknutím dobrých kamarádů a nadšenců, kteří se rozhodli šířit svůj zápal a znalosti v oblasti pohodlného a regeneračního spánku. Jsme odborníky na dokonalý spánek a jako jedni z mála v Liberci Vám dokážeme poradit s výběrem krásné postele a vhodné matrace pro Váš zdravý spánek. Navrhneme a zařídíme Vaši ložnici hezkým, ale také funkčním nábytkem. Zákazník a jeho přání jsou pro nás na prvním místě, a proto vítáme kontakt s každým z Vás. Obsloužíme Vás tak, jak bychom si sami přáli být obslouženi. Jsme ambiciózní tým, rutina do našeho slovníku nepatří. Soustředíme se na spolupráci se špičkovými výrobci, kteří nabízejí prvotřídní kvalitu a top kolekce nábytku a matrací odpovídající představám Vás, našich zákazníků.